Produkty

Vánoční Stromky

S maximální péčí se věnujeme pěstování a prodeji vánočních stromků pro maloobchod i velkoobchod. Stromky dodáváme velkoobchodním partnerům, ale také spokojeným zákazníkům na vlastních prodejních místech.

  • kompletní sortiment řezaných a kontejnerovaných vánočních stromků od 80 do 400cm
  • kompletní příslušenství potřebné pro pěstování a prodej vánočních stromků

Okrasné Stromy

Pěstujeme velké množství vzrostlých stromů se zemním balem i v kontejnerech (květináčích). Stromy jsou pěstovány ve volné půdě na poli, kde dostávají tu nejlepší péči. Většinou jsou vysázeny malé sazeničky, které se po celou dobu pěstování musí hnojit, tvarovat, chránit před plevely a škůdci. Každá rostlina dostane tu nejlepší péči, aby se nakonec speciálním strojem vyzvedla z půdy a mohla být expedována k zákazníkovi.

Ozdobná zeleň

Ozdobnou zeleň (chvoj) připravujeme ze všech k tomu vhodných druhů, ve svazcích, většinou o váze 5kg. Na přání zákazníka můžeme připravit jakékoli velikosti svazků. Připravuje se střihem ze stromů o výšce 3-10m. Chvoj je určena převážně pro vazbu věnců, výrobu dekorací pro nejrůznější akce, oslavy, svatby, dále na výrobu kosmetiky, vonných olejů, ale i potravin jako jsou sirupy a jiných přírodních produktů. Nejoblíbenějšími druhy pro výrobu ozdobné chvoje je jedle kavkazská, jedle ojíněná, borovice černá, smrk ztepilý a smrk pichlavý.

Sazenice

Velmi nám záleží na kvalitě. Naše dlouholeté zkušenosti s pěstováním a prodejem sazenic lesních a okrasných dřevin jsou zárukou nejvyšší kvality. Proto svým zákazníkům nabízíme jen takou kvalitu, jakou bychom sami sázeli na vlastní pěstební plochy. Logistika a nakládání se sadebním materiálem je také velmi důležitá. Pro většinu sazenic používáme speciální přepravní boxy, které zajišťují stálou vlhkost a teplotu. Transport je realizován v chladírenských návěsech a následně jsou sazenice skladovány v klimatizovaném skladu.

Semena

Naše zkušenosti se sběrem, zpracováním a nakládáním s reprodukčním materiálem lesních a okrasných dřevin nám umožňují nabídnout našim zákazníkům jen to nejlepší.

Semena nejprodávanějšího druhu jedle kavkazské (abies normanniana) získáváme ve spolupráci s firmou Fair Seeds přímo na Kavkaze v Gruzinské oblasti Ambrolauri.